Twoje dane osobowe są przez nas chronione.
Zapewniamy bezpieczeństwo Twoim danym!

SZANOWNY KLIENCIE!

Powierzyłeś nam swoje dane osobowe w celu realizacji przez nas usług na Twoją rzecz. Pragniemy Cię zapewnić, że z nami Twoje dane są w pełni bezpieczne, albowiem przykładamy do ich ochrony dużą wagę, a w związku z wejściem w życie zmian wynikających z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”), informujemy Cię o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz o prawach jakie przysługują Ci w związku z ich ochroną.

ADMINISTRATOR

Administratorem Twoich danych osobowych jest Bożena Kozielec prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Bożena Kozielec os. Króle 18 A, 34-451 Tylmanowa, NIP: 7352821219. W każdej chwili możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: inspiratedbyboba@gmail.com, lub nr telefonu 513 704 502. Odpowiemy na każde pytanie związane z Twoimi danymi osobowymi.

ZMIANY

Zmiany w przepisach ochrony danych osobowych oznaczają dla Ciebie przede wszystkim to, że będziesz miał większą kontrolę na tym jakie Twoje dane są przetwarzane, oraz w jakim celu to przetwarzanie się odbywa. RODO nakłada na nas obowiązek ułatwienia Tobie dostępu do Twoich danych osobowych. Nadto, możesz żądać sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia Twoich danych osobowych, masz także prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Pamiętaj również, że jeżeli przetwarzanie Twoich danych odbywa się w oparciu o udzieloną przez Ciebie zgodę, możesz w każdej chwili tę zgodę cofnąć lub ją zmodyfikować (np. ograniczając cel przetwarzania Twoich danych osobowych).

TERMIN

Zmiany obowiązują od dnia 25 maja 2018 r.

Zachęcamy Cię do zapoznania się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI, w której dowiesz się więcej na temat tego w jaki sposób chronimy Twoje dane osobowe.