FORMY DOSTAWY

Polska:

Dostawa kurierem DPD

Przesyłka dotrze do Ciebie w ciągu 2-5 dni roboczych. Zamówienie możesz opłacić on-line, bądź za pobraniem.
Zamówienia o wartości powyżej 300zł wysyłamy kurierem za darmo. Po wysyłce zamówienia otrzymasz numer listu przewozowego, który umożliwi Ci śledzenie drogi przesyłki na stronie internetowej DPD.
Kurier podejmuje próbę dostarczenia zamówienia dwukrotnie. Po dwóch nieudanych próbach, paczka zostaje odesłana do sklepu internetowego.

Dostawy do paczkomatów InPost lub OrlenPaczka

Przesyłka dotrze do wskazanego przez Ciebie paczkomatu w ciągu 1-3 dni roboczych. Koszt dostawy to 11,99 zł. Dostawa do paczkomatu jest możliwa tylko przy płatności online.
Zamówienia o wartości powyżej 300 zł wysyłamy do paczkomatu za darmo. Po wysyłce zamówienia otrzymasz numer listu przewozowego, który umożliwi Ci śledzenie drogi przesyłki na stronie internetowej InPost lub OrlenPaczka.

Przesyłki zagraniczne:

Dostawa za pośrednictwem portalu wysyłkowego Globkurier

Przesyłka dotrze do Ciebie w ciągu 5-7 dni roboczych. Po wysyłce zamówienia otrzymasz numer listu przewozowego, który umożliwi Ci śledzenie drogi przesyłki.

FORMY PŁATNOŚCI

Do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy dwie wygodne formy płatności:

  • „Płatności internetowe” – po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie na stronę serwisu PayU, gdzie będzie można dokonać płatności w wybranym banku lub płatności BLIK,
  • „Za pobraniem” (możliwe wyłącznie w przypadku dostawy kurierem)- za swoje zakupy zapłacisz kurierowi przy odbiorze przesyłki.

Płatności internetowe dokonywane są przy użyciu bezpiecznego połączenia i szyfrowania ssl, za pośrednictwem serwisu PayU.